Ana Konuşmacılar


Canlı yayın için tıklayın

https://istek.link/PaykonEvrimKuran
Evrim Kuran

OTURUM : OTURUM 1

DERSLİK : Çevrimiçi

SAAT : 14:00-14:45

KONU : Yeni Normal mi?

ÖZET :

Bu buluşmada, eski normal ve yeni normal ayrımlarının yapıldığı pandemi döneminde, “normal”i masaya yatıracağız. İşte, evde, okulda baş döndürücü bir değişimin yaşandığı bu dönemde kuşakların değişime nasıl adapte olabileceklerini farklı sosyoekonomik düzlemlerden Z Kuşağı odağında anlayacağız. Yeni normale değil, standart dışı yetkinliklere ihtiyacımız olan yeni dönemde ebeveynleri, eğitimcileri, liderleri, gençleri neler bekliyor; birlikte tartışacağız.

HAKKINDA :

UNIVERSUM, Ortadoğu Direktörü

Hacettepe Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA bölümlerinde öğrenim görmüştür. 2006 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu Dinamo Danışmanlık’ta kuşak araştırmaları ve işveren markası çalışmaları yapmaktadır. Bankacılık, enerji, hızlı tüketim, ilaç, eğitim, otomotiv, perakende, teknoloji gibi çeşitli sektörlerde pek çok ulusal ve global markanın işveren markası danışmanlığını yapmakta ve işveren markası alanında dünyanın önde gelen araştırma ve danışmanlık şirketi Universum’un Orta Doğu Direktörlüğünü de sürdürmektedir. Kuran, 2013 yılından bu yana bölgenin en kapsamlı işveren markası konferanslarından People Make the Brand’in yaratıcısı ve küratörüdür. PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Gençlik Kurulları Temsilcisi olan Kuran, aynı zamanda Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Danışma Kurulu üyesidir.

Çalışmalarına Dinamo’nun Toronto ve İstanbul ofislerinde devam eden Evrim Kuran’ın Türkiye’nin 5 kuşağını anlatan Telgraftan Tablete ve Z kuşağını farklı araştırmalarla mercek altına aldığı Z: Bir Kuşağı Anlamak isimli iki kitabı bulunmaktadır. Kuran, çeşitli süreli yayınlarda yazılar yazmakta ve konferanslarda konuşmaktadır.

SEVIYE : TÜM